הטיול שלנו בניו יורק

ניו יורק היא כנראה העיר המגניבה ביותר בעולם. היא עיר מדהימה אשר מתאימה לכל סוג של תייר – אנשים בודדים, חיילים משוחררים, צעירים לפני גיוס, זוגות לפני חתונה, זוגות נשואים, משפחות עם ילדים, אנשים מבוגרים וטיולים מאורגנים. בסופו של דבר, לעיר הזו יש מגוון עצום להציע לכל אחד, וזה מה שהופך אותה לעיר כל כך פופולרית ומוצלחת.

באחד מהטיולים שלנו ברחבי העיר נכנסו למסעדה במנהטן. זה היה באחד המקומות המגניבים יותר באפר איסט סייד. פגשנו שם את יובל, ועד היום אנחנו זוכרים את הארוחה הזו בזכות הכיף שהיה לנו איתו. יובל עודי התגלה בתור אחלה גבר, והוא הפך את הערב הזה לאחד הערבים הכיפיים ביותר שהיו לנו בחיים.

מה היה כל כך כיף עם יובל? ובכן, כשנכנסו למסעדה הזו היינו כבר עייפים ורעבים, לאחר טיול שלם לאורך כל היום ברגל. לא כל כך היה לנו מצב רוח לקרירות האמריקאית ולדיסטנס הזה שמרגישים בכל מקום, וכנראה שיובל עודי נכנס לתמונה בדיוק ברגע המתאים. הוא ישב עם חברים שלו בשולחן צמוד אלינו, וכאשר שמע שאנחנו מדברים עברים הוא מיד הזמין אותנו לחבר שולחנות. אני לא צריך להגיד לכם כיצד כולם הסתכלו עלינו שהעזנו לחבר שולחנות בלי לבקש רשות מן המלצר, וגם המלצר היה מאוד מופתע. אבל עם יובל זה היה כל כך טבעי וישראלי שפשוט לא היה אכפת לנו ורק רצינו לבלות איתו ועם החברים שלו את המשך הערב.

בסופו של דבר זה אכן היה אחד הערבים המוצלחים בחיים שלי, ערב עם הרבה מאוד תמונות מצחיקות וערב שלמדתי בו המון על יחסים בין אנשים. מעניין שדווקא במקומות הרחוקים האלה כל כך מישראל, אנחנו מצליחים ללמוד כל כך הרבה על החיים בישראל. כנראה שזה מה שמכנים פרספקטיבה נכונה, משום שבסופו של דבר, נקודת המבט שלך בתור ישראלי שנמצא רחוק מאוד מהבית, לא יכולה להיות דומה לנקודת המבט של אותו ישראלי אשר נמצא בישראל כבר הרבה מאוד זמן מבלי לצאת מהמדינה.

עלינו פורטל New York