עבודה בניו יורק – לנגוס בתפוח הגדול עד תום

התקופה שלאחר הצבא מאופיינת בבלבול רב. היציאה ממסגרת נוקשה מחד, והצורך בחופש ובמציאת עבודה מאידך, מציבים בפני החיילים המשוחררים אתגר לא פשוט כלל.  רבים מהם אורזים את התרמילים ויוצאים לטיול ארוך שלאחר צבא, אך חלקם – בעיקר אלו שכבר סגורים על מסלול לימודים ברור, מחפשים אחר השילוב המושלם: טיול בעולם בשילוב עבודה רווחית. עבודה בארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, בהחלט נראית כאופציה מצויינת  עבור מי שמעוניין לראות את העולם הגדול ובד בבד לחסוך כסף לעתידו בארץ. וכשמדברים על ארה"ב – אין כמו ניו יורק התוססת כדי לייצגה נאמנה. עבודה בניו יורק תאפשר לכם למעשה להיות חלק מעיר שמהווה את הלב הפועם, לא רק של ארה"ב אלא של העולם כולו.

מדוע כדאי לעבוד בניו יורק?

הצורך של צעירים ישראלים לראות עולם לאחר השגרה האפורה של השירות הצבאי, ימוצה במלואו בעיר המדהימה הזו. מי שמכנה את תל אביב 'עיר ללא הפסקה' כנראה שמעולם לא ביקר בניו יורק. האטרקטיביות שלה נובעת מהיותה גם בירת הסחר העולמית וגם בירת התרבות העולמית. מצד אחד – בניו יורק ממוקם מרכז הסחר העולמי ובכל הקשור לכלכלה ומסחר אין עיר בעולם שיכולה להתחרות עימה. אולם גם 'ציפורי הלילה' שביניכם לא ירגישו מקופחים. עבודה בניו יורק תאפשר לכם ליהנות ממקומות בילוי תוססים ואינסופיים 24 שעות ביממה. אם אתם גם חובבי תרבות תוכלו לחוות תרבות עולמית כפי שרק ניו יורק יכולה להציע: מופעים, הצגות, מוסיקה ותחרויות ספורט ברמה הגבוהה בעולם. מופעי הבידור בברודווי הם בדיוק מה שאתם זקוקים כדי לסלק מהראש את המפקד מהצבא… מעבר לכך – ניו יורק מהווה כר נרחב לערב רב של תרבויות מכל רחבי העולם, והאוכלוסיות ההטרוגניות שמרכיבות אותה הופכות אותה לעיר מרתקת שבה כל אחד יכול להיות מי שהוא באמת, ללא מסכות ומבלי לחוש שלא בנוח ולו גם לשנייה אחת.

עבודה בניו יורק: מהן האפשרויות הפתוחות בפניכם?

קודם כל חשוב לציין כי כדי לעבוד בניו יורק באופן חוקי (כמו בכל רחבי ארה"ב) תהיו חייבים להיות בעלי ויזת עבודה בארה"ב. במידה ותבחרו להיות מועסקים דרך חברה מנוסה ורצינית בארץ – תזכו לסיוע בכל הקשור לתהליך הוצאת הויזה. במידה ואתם צעירים חסרי נסיון בשוק העבודה תוכלו למצוא עבודה בניו יורק בתחומים שונים: אבטחה (כמובן שבעלי נסיון קרבי מצה"ל יזכו ליתרון), מובינג (הובלות), נקיון וכד'. אולם אין כל ספק כי העבודה המשתלמת ביותר בניו יורק היא מכירות. עמלות המכירה הגבוהות שניתן לגרוף בשילוב עם היותה של ניו יורק מעצמה תיירותית, כזו האוספת לחיקה מידי שנה מליוני תיירים מכל רחבי הגלובוס, הופכים את העבודה במכירות בניו יורק לאפשרות מפתה כדי לחסוך כסף רב, כסף העשוי לאפשר לכם לממן עצמאית את הלימודים בארץ. ניו יורק, עקב אופיה השוקק, זרועה במרכזי קניות יוקרתיים לרוב, מיקום מושלם להצבת עגלות המכירה ומשיכת תשומת לבם וארנקם של נחילי המבקרים בהם.

עלינו פורטל New York