טיסות בזול לניו יורק

קדימה ניו יורק, קדימה 20 מיליון תיירים, צאו גם אתם לחופשה בארץ הערים היפות בעולם!

מחפשים טיסות מוזלות לניו יורק? רוצים לשמוע על דרכים לחסוך כסף? צריכים רעיונות והמלצות על התפוח הגדול? מדריך ניו יורק מרכז עבורכם את כל המידע, המבצעים והדברים החמים על העיר ניו יורק, בואו לקרוא את הטיפים שיעשו לכם טיול מושלם.

אז מה אתם צריכים לדעת על טיסות לניו יורק? איך תמצאו טיסות מוזלות לניו יורק? כדאי לקרוא את הטיפים הבאים:

– טיסה לניו יורק ללא עצירת ביניים לוקחת בממוצע 13-14 שעות טיסה, אתם יכולים לנחות בשני נמלי תעופה, הראשון הוא  ג'ון פ. קנדי בניו יורק והשני הוא ניוארק בניו ג'רזי.
– כמה עולה טיסה לארצות הברית- ניו יורק? המחיר הממוצע הוא 800- 1000 דולר לנוסע אחד, אם אתם מתלבטים האם לקחת טיסה ישירה או טיסה עם תחנת ביניים, קחו טיסה ישירה, כך תגיעו מהר יותר ורעננים יותר לניו יורק.
– דילים של הרגע האחרון או בתאריכים שלא בעונה, יכולים להוזיל לכם את המחיר בעשרות אחוזים, טיסה בדקה התשעים למשל יכולה לעלות 500-600 דולר לאדם.
– עם מי לטוס? תמיד טוב לטוס עם החברה הלאומית של ישראל הלא היא אל על, אפשר לטוס עם חברות זרות אבל תמיד טוב להרגיש בבית לפני שיוצאים לחופשה ארוכה.
– מומלץ לערוך סקר מחירים בין כמה חברות תיירות, בדקו האם המחיר באינטרנט משתלם יותר והאם תוכלו לרכוש חבילה הכוללת בתי מלון וטיסות המשך {אם יש צורך} במחירים מוזילים.
– בדיקה מקיפה של המחירים יכולה להוזיל את העלות בסכום ניכר, גם עם מדובר על 50% לכרטיס, אז יש לכם עוד כמה שקלים לבזבז בדיוטי פרי.
– בהגיעכם לשדה התעופה תעברו תשאול קצר בביקורת הגבולות, שם תדרשו לענות מהי מטרת ביקורכם והיכן תשהו במהלך הטיול, כדאי להכין תשובות מראש.

אם אתם מעוניינים לקרוא עוד על טיסות מוזלות לניו יורק, לקבל טיפים של גולשים ולמצוא אטרקציות מעניינות בניו יורק, בקרו במדריכי האתר ותוכלו לתכנן לכם את החופשה המושלמת במחיר נהדר.

עלינו פורטל New York