איך מוצאים טיסות לניו יורק בקלי קלות?

אין כמו ניו יורק. העיר הכי תוססת ומרגשת, הכי עשירה ורב גונית בעולם. עם אין סוף אטרקציות, מרכזים תרבותיים וכלכליים, עם מסעדות וחנויות, בין גורדי השחקים והמוני האנשים ברחובות, בין הפאר בשדרות הרחובות והחמימות של שכונות הפועלים, בניו יורק תמיד אפשר למצוא משהו שיפעים את הלב. אז אם אתם מתכננים טיול לניו יורק הנה כמה המלצות שיהפכו את הטיול שלכם למוצלח יותר.

הכנות לקראת הטיסה
כניסה לניו יורק בפרט, ולארצות הברית בפרט דורשת הוצאת ויזה. התהליך פשוט יחסית למשפחות, אם כי תמיד יכולות להיות הפתעות. כדאי לבצע את התהליך הבירוקרטי הקשור בהוצאת הויזה מוקדם ככל האפשר כדי לא להגיע למצבים של אי נעימויות. ניו יורק מלאת אטרקציות, כדאי לנסות להכיר את נתיבי התחבורה ולתכנן את האתרים בהם אתם רוצים לבקר כדי לא להגיע למצב בו הזמן הקצר והיקר שלכם בעיר מבוזבז על נסיעות והמתנות לשווא. למרות שמזג האוויר בניו יורק יכול להיות חם מאוד בקיץ, לניו יורק יש נטיה להפתעות, ולפיכך כדאי להצטייד בלבוש חם על כל מקרה.

משך וזמינות
מדי שבוע יוצאות כ-40 טיסות סדירות מתל אביב לניו יורק. אל על לבדה מפעילה בין 16 (בחורף) ל 22  (בקיץ) טיסות שבועיות, בנוסף ישנן גם טיסות שכר וטיסות עם עצירת ביניים כך שהיצע הטיסות לניו יורק הוא רב. לכם נשאר רק לבחור. בשל העובדה כי ניו יורק היא יעד מבוקש לאורך כל השנה מחירי הטיסות נשארים פחות או יותר קבועים. למעט חגים וחופשות לפי לוח שנה עברי אשר מעלים את הביקוש לטיסות ולפיכך גם את המחירים. בתקופות אלו, בשל הביקוש הרב, מומלץ להזמין טיסות לפחות 21 יום מראש כדי להבטיח את המקומכם בטיסה המבוקשת. טיסות לניו יורק אורכות כ12 שעות, כאשר הטיסות הישירות מישראל נוחתות בשדה התעופה קנדי הנמצא 23 קילומטר ממנהטן.

טיסות בזול
מחירי הכרטיסים של טיסות לניו יורק נעים בין 900 ל 1500 דולר, כאשר הדינמיות של המחירים היא גבוהה מאוד. כדאי ומומלץ לעקוב אחרי מבצעים באתרים השונים ובין הסוכנים כדי למצוא את המחיר הזול ביותר. כמו כן, טיסות בימי שלישי, רביעי ושבת או טיסות מאוחרות בלילה (הידוע בכינוי"Red Eye",  בשל מצב הערנות של הנוסעים בטיסות אלו) נוטות להיות זולות יותר. טיסות שכר, וכמובן טיסות עם חניית ביניים יכולות להוזיל את הטיסה בעשרות אחוזים משמעותיים.

טיסות ודילים נוספים
צריך לזכור כי הטיסה לניו יורק היא הוצאה גדולה ראשונה בסדרת ההוצאות בחופשה. הוצאה גדולה נוספת היא על סידורי לינה (בהנחה שאתם לא ישנים על ספה של חבר…) במקרים רבים ניתן להזמין דילים של טיסה ומלון (לפעמים גם רכב) ובכך לחסוך מעט מהעלויות הגבוהות בלאו הכי.

המאמר נכתב באדיבות עמית שקד

עלינו פורטל New York