טיסות לניו יורק – כיצד לבצע רכישה נבונה?

רכישה של כרטיסי טיסה לניו יורק צריכה להיעשות מבעוד מועד, והדבר החשוב ביותר במהלך הרכישה הוא לא לבצע אותה ברגע האחרון. לאורך כל ימות השנה, כרטיסי הטיסה הכי מבוקשים בקרב הציבור הישראלי הינם כרטיסי טיסה לניו יורק. אם ברצונכם למצוא כרטיסים מוזלים ומשתלמים במיוחד, עליכם להביא בחשבון שרק בעונות, אשר נחשבות לעונות "חוץ עונתיות", כלומר עונות בהן רמת הביקוש עבור טיסות לניו יורק הינה נמוכה באופן יחסי, רק בתקופות הללו של השנה כאמור, תתאפשר אופציית רכישה זולה ונוחה.
עונות מבוקשות יותר ומבוקשות פחות- השלכות על העלויות
עונת התיירות המבוקשת ביותר בניו יורק נערכת בזמן הקיץ או בתקופת החורף ובפרט במהלך חג המולד. במידה ואתם יכולים לערוך את הטיול או הביקור בניו יורק רק במהלך העונות "החמות" הללו, הכי חשוב כאמור לעשות זאת זמן ממושך טרם למועד הנסיעה העתידי. במידה ואתם גמישים, ואינכם מעוניינים לבקר בניו יורק דווקא במהלך החגים או בעונת הקיץ, אלא גם מסוגלים להתפשר לכאורה, על ביקור בעונת האביב או הסתיו, כאמור עונות שהינן "חוץ עונתיות", אינכם נדרשים להזמין את כרטיסי הטיסה כמספר חודשים טרם לנסיעה.

טיסות לניו יורק- היערכות נכונה וחיפוש ממוקד
בכל אופן, בשני המקרים הן בעונות "החמות" והן בעונות "החוץ עונתיות", מומלץ לא לדחות את הקץ ולהזמין את כרטיסי הטיסה רק ברגע האחרון. יש להקפיד להזמין את כרטיסי הטיסה כמספר חודשים מראש, על מנת להבטיח מקומות ישיבה בטיסה הרצויה והמיועדת לכם.

כרטיסי טיסה מוזלים לניו יורק ובכלל, ניתן למצוא בקלות דרך הרשת של האינטרנט, באתרים של סוכנויות נסיעות כאלו ואחרות. כמו כן בגוגל ניתן להבחין בלא מעט מודעות פרסום של טיסות מוזלות בדקה התשעים לניו יורק, לצג מודעות פרסום אחרות דוגמת, מודעות שיווק של מוצרים שונים, מודעות תכנון ובנייה, מודעות של אנשי מקצוע וכיוצא בזה.

טיסות לניו יורק- שינוי מועדי החזרה
מפאת כמה גורמים ואילוצים שעתידים להתעורר בשלב כזה או אחר, במהלך הביקור בניו יורק, יהיה צורך לשנות את המועד הנקוב של החזרה לארץ. מכיוון ששינויים במועדי הטיסה עלולים להיות כרוכים בהוצאות נוספות, בין אם מדובר בהקדמת יעד החזרה, או לחילופין בדחייה ממושכת של היעד, מומלץ לוודא מול חברת הנסיעות טרם הרכישה של כרטיסי טיסות לניו יורק, האם אכן שינויים במועדי החזרה ילוו בתשלומים נוספים, ואם כן אז באיזה סדר גודל של עלויות נלוות מדובר.

ברוב המקרים, חברות התעופה אינן מחייבות בתשלום שינויים במועדי החזרה, כל עוד מדובר בשינוי ראשון, אף על פי כן יש צורך מהותי לבדוק את כל הפרטים הרלוונטיים בנוגע לטיסה, מול סוכן הנסיעות.

עלינו פורטל New York