לעבוד בהובלות בניו יורק

אם אתם מתכננים נסיעה לניו יורק בקרוב אך משתהים משום שאין לכם מספיק ממון על מנת ליהנות משפע האטרקציות שמציעה אחת הערים הפופולאריות ביותר בעולם, אנו שמחים לבשר לכם כי נמצא פתרון!

עובדים ונהנים בניו יורק

צעירים רבים אשר סיימו את הצבא ומעוניינים לצאת לטיול במדינות שונות ברחבי העולם, עובדים קשה מאוד על מנת לממן טיול זה. חלקם עובדים במשך שנה ויותר במשרה זו או אחרת בישראל ואחרים עובדים בענף ההובלות בניו יורק ולרוב מרוויחים את אותו סכום במחצית מהזמן. מאמר זה נכתב על מנת לספק לכם את כל המידע הדרוש לקבלת ההחלטה הנכונה: האם אתם מעוניינים לעבוד בעבודה זמנית בישראל או בניו יורק והאם העברת דירה בעיר ניו יורק היא העבודה המתאימה לכם.

על פניו, העברת דירה נשמעת כמו עבודה סיזיפית שאינה מספקת אתגר כלשהו, ברוב המקרים דבר זה נכון, אך יש לקחת בחשבון כי עבודה זו מאגדת יתרונות רבים ולכן צעירים ישראליים רבים בוחרים לעבוד דווקא בה, מבין היצע העבודות האדיר הקיים בעיר ניו יורק.

מעברי דירה תכופים

העיר ניו יורק היא עיר דינאמית ותוססת ומדי שנה מגיעים אליה אנשים רבים מכל רחבי העולם אשר חולמים להצליח בעיר זו. כתוצאה מכך אנשים רבים שוכרים דירות בעיר לתקופת זמן מסוימת ומבצעים מעבר דירה מדי שנה (פחות או יותר), כך שלחברות ההובלות בעיר ניו יורק יש עומס עבודה ברוב חודשי השנה, כך שתמיד ניתן למצוא משרה בהובלות. חשוב לדעת כי מדובר בעבודה פיזית קשה, אך עבודה בה יכולים להרוויח סכומי כסף יפים. רוב המובילים אינם מתבססים על שכר העבודה השעתי (בין 8$ ל- 10$ בדרך כלל), שכן מדובר בשכר נמוך, אלא על הטיפים הניתנים להם מהלקוחות.

הובלה בניו יורק- חשוב לדעת

  • וויזה- חשוב מאוד להגיע לעיר עם וויזה אשר תאפשר לכם לעבוד בעיר לפחות 4 חודשים.
  • שכר- רוב הכסף מגיע מטיפים ולא מהשכר אשר המעסיק משלם פר שעה. ישנן חברות אשר משלמות על בסיס יומי, אחרת על בסיס שבוע ויש גם חברות אשר מעדיפות לשלם לעובדיהם פעם בחודש.בנוסף יש חברות הממנות כרטסי טיסה לניו יורק על החשבון החברה
  • היקף שעות- אין אחידות בעניין. יכול להיות יום בו תדרשו לבצע העברת דירה בין דירות הממוקמות במרחק קצר אחת מהשנייה, דבר אשר יכול להיעשות בשעה שעתיים וישנם מעברי דירה אשר יכולים לקחת יום שלם.
  • אפשרויות- יש אפשרות לבחור האם לבצע הובלות ומעברי דירה בעיר עצמה או הובלה של דירה מהעיר ניו יורק למדינות אחרות בארצות הברית.
  • קידום- יש אפשרות לקידום מהיר בהובלות. לאחר מספר חודשים תוכלו כבר להיות ראש צוות, דהיינו, שכר גבוה יותר ואחוזים על מכירות של מוצרי אריזה שונים המיועדים למעברי דירה.

עלינו פורטל New York