הורים יקרים, האם חשבתם על טיול של ניו יורק לכל המשפחה?

אין ספק כי טיול משפחתי הינו אחד מן האירועים והחוויות אשר כל משפחה אוצרת בזכרונותיה. מיותר לציין מהי המשמעות וההנאה אשר טמונות במסגרת של טיול משפחתי, ולכן אינספור משפחות, הן בארץ והן בעולם, עסוקות כל העת בחיפוש אחר יעד אשר יאפשר מסגרת של טיול איכותי, מיוחד ובלתי נשכח לכל המשפחה.

בפועל, קיימים אינספור מדינות ויעדים אשר מציעים אפשרויות ומסלולים מעולים של טיולים לכל המשפחה. ביניהם ניתן למצוא את אנגליה ולונדון, צרפת ופריז ובעיקר ארצות הברית וניו יורק. כן כן, מבין כל היעדים המדוברים, העיר ניו יורק הינה אחת מן היעדים המבוקשים ביותר, הן על ידי תיירים רגילים והן ובעיקר על ידי משפחות.

בואו נלמד על העיר ניו יורק, על האופי המיוחד שלה ועל שלל האטרקציות שהיא מציעה במסגרת טיול לניו יורק לכל המשפחה… מלונות בניו יורק נחשבים ליוקרתיים ונוחים מאוד ויגרמו למשפחתכם להנות מכל רגע!

ניו יורק לכל המשפחה – טיול מושלם למשפחות!
ראשית, ניו יורק אינה עוד עיר בארצות הברית, אלא ה'עיר' של ארצות הברית. ניו יורק, או 'התפוח הגדול', הינה אחת מן הערים הגדולות ביותר, הן מבחינת שטח פיזי והן מבחינת כמות האוכלוסייה. באופן בלתי נמנע, ניו יורק הינה גם מעצמה כלכלית, תרבותית ובעיקר תיירותית אשר מציעה שפע וכל טוב מבחינת כל מה שנוגע לאטרקציות ואתרים תיירותיים. בין כל אותם אטרקציות ואתרים תיירותיים ניתן למצוא שלל אתרים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מכל מסגרת טיול של ניו יורק לכל המשפחה. ביניהם ניתן למצוא את כיכר הטיימס, פסל החירות, בניין האו"ם, אינספור מוזיאונים, פארקים וגנים, גשרים, חנויות מודרניות ועוד.

להלן האתרים המפורסמים בעיר, שאסור לכם להחמיץ:

כיכר הטיימס
אחת מן הכיכרות היפות והמפורסמות בעולם. ממוקמת במנהטן, ממש במפגש הרחובות 42 וברודווי. כיכר זו מכילה אינספור שלטי נאון מרהיבים, תיאטראות רבים, חנויות מיוחדות ועוד.

פסל החירות
פסל החירות הינו פסל עצום מימדים אשר נמצא באי החירות של ניו יורק. פסל זה 'מאיר' את העולם בלילה, נחשב לחלק בלתי נפרד מניו יורק ולסמל הכי גדול של ארצות הברית. בנוסף, פסל זה זכה לאינספור אזכורים בתרבות הפופולארית, ובעיקר בסדרת סרטי כוכב הקופים למיניהם.

סנטרל פארק
סנטרל פארק הוא לא רק אחד מן הפארקים הכי גדולים בעולם, אלא גם אחד היפים שבהם. איך לא, עם התפרשות על פני כמה קילומטרים ומאות אלפי עצים אשר נטועים בו. לא בכדי סנטרל פארק נחשב למוקד עלייה לרגל מצד עשרות מיליוני תיירים, רווקים ומשפחות כאחד.

ניו יורק לכל המשפחה – סיכום
מעבר לאתרים והאטרקציות אשר אמורות לעיל, העיר ניו יורק מכילה בתוכה עולם ומלואו של אפשרויות תיירותיות. שילוב של כל האתרים, האטרקציות ואינספור האפשרויות של העיר הזו מעניקה לכל משפחה את הפלטפורמה הטובה ביותר למימוש רצון וחלום של טיול משמח ומהנה בניו יורק לכל המשפחה. בסיום ביקורכם בניו יורק אל תשכחו לבקר גם בעיר אורלנדו, שם תוכלו להנות ממגוון מדהים של אטרקציות אחרות לגמרי!

מידע שימושי נוסף: השכרת רכב בניו יורק

עלינו פורטל New York