כיכר הטיים סקוור בניו יורק

במידה והחלטת לנסוע לחופשה בתפוח הגדול או בשמה האחר כמו שכולנו מכירים "ניו יורק", מומלץ מאוד שתדעו על האטרקציה הפופולארית ביותר שתוכלו לפגוש במהלך המסע המרתק ובין רחובותיה של העיר הכי תוססת והכי יפה בעולם כולו.

לאטרקציה עליה אנו רוצים לדבר בסקירה שלנו קוראים "כיכר הטיים סקוור" שנחשב לאטרקציה המפורסמת ביותר בעולם וכמובן שגם לכיכר המפורסמת ביותר בעולם.

איפה נמצאת כיכר הטיים סקוור?
את כיכר הטיים סקוור שבניו יורק תוכלו למצוא בעצם במרכז מנהטן שהינו האזור הכי מוכר בעולם ויחד עם זאת גם האזור המתייר ביותר בעולם, במידה והחלטת להגיע אל כיכר טיים סקוור ישירות משדה התעופה של קנדי או מניוארק שבניו ג'רזי, האופציה הטובה ביותר זה לקחת הסעות או אוטובוסים היוצאים ישירות מהשדה, בדרך כלל אלו המגיעים לטיול חד יומי מעדיפים את האופציה הזו, אחרי הכל כאשר מגיעים לניו יורק רוצים לראות את האטרקציה המפורסמת ביותר ומה יכול להיות טוב יותר מאשר להיות ולראות מקרוב את הכיכר הגדולה והמפורסמת ביותר בעולם ובארצות הברית בפרט.

נוסעים לחופשה בתפוח הגדול ורוצים לראות אטרקציות נוספות ? מצוין, כי במרחק הליכה קצר בכיכר הטיים סקוור ישנם עוד עשרות אטרקציות שונות שמחכות לך בניו יורק כמו לדוגמא הסנטרל פארק שהינו אחד מהפארקים היפים בעולם ומוכר בעיקר כריאה הירוקה של ניו יורק, האזור נחשב לקסום ומדהים ביופיו כאשר אלו המגיעים לבקר באזור בדרך כלל נשאבים לטיול של מספר שעות, המקום נחשב לרומנטי במיוחד ומוכר לאלו המעוניינים להציע נישואין אחד לשנייה.

מה יש לעשות באזור הטיים סקוור?
פרט לזה שכיכר הטיים סקוור היא כיכר יפה עד מאוד ובלילה האזור נחשב לאחד מהנוצצים ביותר שתוכלו לראות בזכות האורות מהפרסומות הבוהקות, תוכלו למצוא בכיכר הטיים סקוור מגוון רחב וגדול במיוחד של אפשרויות ופעילויות, כגון: חנויות של מותגים מוכרים שימכרו לך בגדים וכל סחורה שתחפוץ בה במחיר זול יחסית, כמו כן באזור ישנם עשרות מסעדות ודוכני מזון מהיר, כמו כן בכיכר הטיים סקוור תוכלו למצוא את המדרגות המפורסמות שמוכרות לכל אחד ואחת מאיתנו מפרסומות וכמובן מסרטים וקליפים, כמו לדוגמא בקליפ של JZ – "ניו יורק", המדרגות מוכרות בעיקר בזכות האור האדום הבוהק היוצא מהם בשעות הערב כאשר יורדת על ניו יורק החשכה.

כמובן שכפי שציינו אזור הטיים סקוור הוא אזור ענק, ורק לשבת ולהיות במקום זו חוויה בפני עצמה, מומלץ להקדיש מספר שעות לבילוי ושהייה בכיכר שיכולה להיות אחת מהחוויה הכי נוצצות ועמוקות שיכולות להיות לך במהלך הביקור והטיול בניו יורק.

עלינו פורטל New York