תיאטראות הברודווי בניו יורק

אחד מהסמלים הכי מוכרים של ניו יורק, מלבד פסל החירות והטיים סקוור הן תיאטראות הברודווי בניו יורק. מדובר בהצגות הכי ידועות בעולם, בגלל הפקות הענק שלהם, שלרוב משקיעים בהם מיליונים.

ליהנות ממחזמר אמיתי
ההצגות של התיאטראות בניו יורק מחולקות לשלושה חלקים, ביניהם תמצאו את ברודווי, אוף ברודווי ואוף אוף ברודווי. ההצגות בברודווי, נחשבות להצגות הכי טובות בעיר, אשר לרוב מיוחסות לכל אותן הופעות אשר נערכות באולמות הענקיים, באזור מנהטן, בהן אנחנו יכולים למצוא בין כמה מאות לכמה אלפים של כיסאות. תיאטראות ברודווי, העניקו לאזור את הכינוי אזור התיאטרון והרחוב המרכזי, בו שוכנים רוב התיאטראות, כונה ברודווי, על שם סוג ההצגה.

ההופעות של  ברודווי, כוללות מחזות מוזיקאליים והצגות שלרוב נשענות על השוהו והאפקטים, פחות על הסיפור והעלילה. הצגות אוף ברודווי, מתייחסות להצגות בהן, המופעים נערכים באולמות בינוניים וקטנים, אשר יכולים להכיל בין מאה לחמש מאות אנשים פלוס מינוס. בשונה מהצגות ברודווי, מדובר בהצגות יותר אומנותיות ופחות מסחריות. הצגות אוף אוף ברודווי, מתייחסות להצגות שמכילות פחות מי מאה כיסאות, באולם המושלם עבור חתונה קטנה. אולמות אוף אוף ברודווי מפוזרים בשלל אזורים בעיר, אשר בכלל לא מיועדים להצגות. ביניהם תוכלו למצוא: בתי חרושת, חנויות, מגדלי מגורים, מרכזי קניות או משרדים. לרוב מדובר בהצגות לא מקצועיות, אך עדיין הן נחשבות בין ההצגות הכי פופולאריות בעיר ניו יורק, הסיבה לכך נובעת בעיקר מכמות האנשים הקטנה, שהופכת את ההצגה ליותר מזמינה ואישית.

דגשים חשובים לפני רכישת הכרטיסים
לפני שאתם רוכשים כרטיסים לאחת מההופעות של התיאטראות השונים, כדאי שתדעו שהכרטיסים לכל אחד מסוגי התיאטראות נמכר בנפרד. את הכרטיסים אתם יכולים לרכוש במספר אמצעים, ראשית בקופות של התיאטראות עצמן, אשר לרוב פתוחות כבר משעות הצהריים. בנוסף לכך אתם יכולים לרכוש את הכרטיסים באמצעות האינטרנט או דרך הטלפון. אם אתם רוצים לרכוש את הכרטיסים לתיאטראות בצורה מוזלת, אתם יכולים לרכוש אותם על ידי ספק TKTS. הספק משווק את הכרטיסים בסניפים שממוקמים במרכז מנהטן באזור מלון מריוט מרקיז או בדרום מנהטן, באזור סאות'סטריט סיפורט.

העיקרון במשווק הזול, שהוא מוכר את הכרטיסים להצגות של אותו יום במזומן בלבד. קחו בחשבון, שאתם צריכים להגיע כמה שיותר מוקדם לרכוש את הכרטיסים, משום שהתורים לרוב הם אינסופיים, במקרה הגרוע אתם פשוט יכולים לביא ספר או לעשות מדיטציה, כדי להעביר את הזמן של התור. אם אתם מתלבטים ואתם לא יודעים לאיזה הצגה אתם מעוניינים ללכת, תוכלו למצוא כיום שלל אתרי ביקורות להצגות ברודווי, אוף ברודווי ואפילו אוף אוף ברודווי. באותו זמן כדאי גם שתגלשו לאתרי ההצגות, על מנת לסמן לכם מתי ההצגה ולאיזה הצגה הייתם רוצים ללכת, רצוי שתעשו זאת לפני רכישת כרטיסי הטיסה.

עלינו פורטל New York