ניו יורק גן עדן לקניות

מותגים, מותגים ומותגים …מיליוני תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לניו יורק מידי שנה, בעיקר בגלל סיבה אחת והיא כמובן הקניות. ניו יורק נחשבת לבירת העולם בכל הקשור לנושאי אופנה ואומנות, מיטב המעצבים בעולם חולמים להגיע לניו יורק, במטרה לפתוח את החנות הראשונה שלהם, באחד ממרכזי הקניות ובתי הכולבו המפורסמים בעולם כולו.

בתי הכולבו המפורסמים של ניו יורק
בניו יורק תוכלו למצוא אינספור מרכזי כולבו מפורסמים, הכוללים עיצוב לוגו מרשים ומותגים מוכרים אשר גורמים גם לאלו שלא מתעניינים באופנה להתרשם. אם אתם סקרנים לדעת היכן העשירים והמפורסמים, נוהגים לקנות בניו יורק, כדאי לכם לבקר במגדל טראמפ. מגדל טראמפ, כולל מבחר עשיר של חנויות לעשירים בלבד, בהם תוכלו לבקר, גם אם אתם לא מתכוונים לרכוש כלום, רק תשתדלו להתלבש בהתאם. אחד מבתי הכולבו הידועים בניו יורק, הוא המייסיס (Macy`s), אשר נחשב לכולבו הכי ענק בעיר. במייסיס, תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של חנויות מותגים וחנויות בוטיק, רק תיקחו בחשבון שהמחירים ממש לא זולים.

בלומינגדייל'ס (Bloomingdale's), בית כולבו ענק ויוקרתי, ידוע במוצרי אופנה איכותיים לכל המשפחה ועוד שלל מוצרי טואלטיקה. גם כולבו זה אינו נחשב לזול, אם אתם בכל זאת מעוניינים ליהנות ממחירים משתלמים, כדאי שתבואו בימי סוף העונה המפורסמים שנערכים בעיר. רק תיקחו בחשבון, שימים אלו יהיו עמוסים באנשים ותצטרכו להילחם על כל מוצר שתראו בחנות. אם בכל זאת אתם מחפשים את החנויות הזולות, כדאי שתלכו לסנצ'ורי (Century), שם תוכלו ליהנות מאינספור מותגים במחירים מאוד זולים. אין ספק שניו יורק, מהווה את אחד מאזורי הקניות הכי מפורסמים בעולם, רק כדאי לברר מתי נערכים סופי העונה, על מנת ליהנות מכל המותגים במחירים משתלמים.

סוף עונה בניו יורק
ניו יורק מפורסמת בזכות סוף העונה שלה, בה תוכלו ליהנות מחגיגה של מבצעים וחנויות במרכזי הקניות ובתי הכולבו המפורסמים בעולם. אומנם ניתן לראות שלטי מבצעים כמעט בכל יום בשנה, בחנויות השונות בניו יורק בדומה לארץ, אך ישנם תקופות קבועות של מבצעים וסופי עונה, משתלמים למדיי. בהם ניתן למצוא מעליות עמוסות בקונים, טורים אינסופיים בכניסה לבתי הכולבו השונים ומרכזי קניות מפוצצים באנשים שנלחמים ביניהם להשיג את המוצרים בחנות, לפני שיאזלו.

התקופות של מבצעי סוף העונה המפורסמות בניו יורק, בדרך כלל מתרחשות בחגים, בדומה לכל מקום אחר בעולם. כאשר החגים הפופולאריים בהם נערכים מבצעי הענק הם חג ההודיה וחג המולד, בהם ניתן לראות מבצעים משתלמים בחנויות, אשר גורמים לקונים לבוא לילה לפני, על מנת לתפוס מקום בטור שמשתרך לחנות. ישנם מרכזי קניות וחנויות, שמנצלים גם את החגים הלאומיים, בהם יש חופש מהעבודה, על מנת לעורר גל מבצעים וקניות. בין החגים הללו ניתן למצוא את יום העצמאות האמריקאי, יום הנשיא, יום קולומבוס, חג האהבה ואפילו יום הזיכרון הלאומי.

עלינו פורטל New York