אטרקציות שעדיין לא הכרתם

ניו יורק מלאה באטרקציות, מי שביקר בא פעם או פעמיים, סביר להניח יאמר לעצמו מה כבר יש לעיר הזו לחדש לו. האמת שיש בניו יורק מאות אטרקציות, שגם אם תבקרו בה יותר מחמישה פעמים לא תספיקו ליהנות מכולם. בין האטרקציות, תוכלו למצוא מבחר עצום של מוזיאונים בנושאים שונים, אתרי תרבות היסטוריים ומודרניים, בניינים עם עיצוב ארכיטקטוני מהפנט, הצגות ברודווי ובתי קולנוע קסומים, מועדוני לילה מפורסמים, מרכזי קניות חדשים שרק מחכים שיגלו אותם, פארקים ירוקים הנחבאים בין גורדי שחקים אימתניים ועוד שלל אטרקציות אחרות אשר עדיין לא הכרתם.

גן החיות והפארק הבוטני
כל מי שרוצה להתרחק ממראה האספלט, הבטון, דשא סינטטי ובנייני הענק, יכול ליהנות ממראות ירוקים של צמחייה אקזוטית טבעית בגן הבוטני, השוכן בלב פינה מוסתרת בברוקלין. הגן הבוטני נמצא באזור הצפוני מזרחי של פארק פרוספקט, המהווה את אחת מהריאות הירוקות של העיר. הגן הוקם בשנת אלף תשע מאות ועשר והוא מהווה מקום קסום עם עשרות סוגים שונים של גנים, בהם ניתן למצוא מאות זנים של פרחים מכל העולם. בגן הבוטני תוכלו ליהנות מגנים של תבלינים, גן עם צמחים אנגליים וגן אם לא פחות מאלף ארבע מאות מינים של ורדים. הדובדבן שבקצפת הוא הגן היפני, אשר מעוצב על פי תורת הפאנג שווי העתיקה. בו ניתן ליהנות ממראות של בית תה יפני מסורתי, אגם עם מפל, גשר ואי, מקדש שינטו ושלל שבילים מתפתלים לכל עבר. לא הרחק משם באזור ברונקס, תוכלו ליהנות מביקור בגן החיות של ברונקס.

בגן החיות תוכלו ליהנות מטיול בין ארבעת אלפים מינים של חיות. החלק הכי ייחודי ומפורסם בפארק, הוא יער הגורילה האפריקנית. ביער תוכלו ליהנות ממראה של חמישים וחמישה מינים שונים של גורילות בשטח עצום של עשרים וארבע דונם.

מרכז רוז לחקר הארץ והחלל
ניו יורק טומנת בתוכה שלל אטרקציות, אוהבי הפינוקים יכולים ליהנות משלל מכוני ספא, אוהבי הספורט יכולים ליהנות מחוגי יוגה או פילאטיס בחדר הכושר של המלון, אוהבי הקניות יכולים ליהנות משלל הקניונים, חנויות היוקרה ומרכזי הקניות המפורסמים של ניו יורק ואוהבי המדע יכולים ליהנות מסיור מרתק, במרכז רוז לחקר הארץ והחלל, (מוזיאון הטבע הישן) אשר נמצא ברחוב שבעים ותשע בניו יורק. במוזיאון, תוכלו ליהנות מפלנטריום על שם היידן, פלנטריום מרהיב שהוקם לא מזמן. הפלנטריום ידוע בכל העולם, בזכות המתקנים והטכנולוגיה המשוכללת שלו.

הפלנטריום בנוי בצורה מאוד ייחודית, צורה של כדור מתכת עצום מימדים ובתוכו קובייה עשויה כולה מזכוכית. בקומה הראשונה של הכדור, תוכלו ליהנות מתצוגה מרהיבה ומרתקת שמספרת את סיפורו של המפץ הגדול. בקומה העליונה של הכדור, נמצא הפלנטריום עצמו, בו תוכלו ליהנות ממראות קסומים של מערכות כוכבים והסברים מעניינים על היקום והגלקסיות השונות.

עלינו פורטל New York