אטרקציות חינמיות בניו יורק

ניו יורק היא אחת הערים המרהיבות והמסקרנות ביותר בעולם. היא מהווה מוקד עולמי עבור אנשי עסקים, אומנים, שחקנים, קולנוענים, מעצבי אופנה וכמובן תיירים. מיליוני תיירים נופשים בניו יורק מידי שנה ונהנים מעשרות אטרקציות הפזורות ברחבי העיר, ישנם אפילו אטרקציות מהן תוכלו ליהנות ללא תוספת תשלום.

מרכזי תיירות ופארקים מפורסמים
בניו יורק תוכלו ליהנות משלל אטרקציות הכוללות אתרי תרבות ופארקים מרהיבים. הסנטרל פארק הוא בין הפארקים הכי ידועים ומפורסמים בניו יורק ובעולם כולו, הוא מהווה מקום מושלם לבילוי זוגי רומנטי בין מאוד הדונמים שכוללים מדשאות, עצים, אגם מרהיב ושלל מפלים קסומים. משפחות יוכלו ליהנות מטיול בין מרחבי הפארק, ביקור בגן החיות, משחק בשלל מתקני השעשועים הפזורים בפארק שמהווים סוג של מכון כושר חיצוני ועוד שלל אטרקציות אחרות.

מי שמגיע לניו יורק בקיץ יכול ליהנות באזור הסנטרל פארק מסרטים, הצגות רחוב ועוד שלל הופעות ללא תשלום. אטרקציה חינמית נוספת היא הטיים סקוור, הכיכר הכי עמוסה ומפורסמת בכל העולם, אותה ניתן לראות מככבת בשלל שוברי קופות, תוכניות טלוויזיה וסדרות. הדבר הכי מאפיין את הכיכר הם שלטי הניאון והאורות הצבעוניים, שמחיים את האווירה. בסביבות הכיכר תוכלו ליהנות מהצגות בתיאטרון ברודווי המפורסם, כאשר הכניסה בתשלום כמובן ובנוסף לכך תוכלו ליהנות משלל מסעדות ודוכני נקניקיות.

בניינים מפורסמים שאסור לפספס
ניו יורק מפורסמת בעיקר בגלל הארכיטקטורה הייחודית וגורדי השחקים המרהיבים שלה, שגורמים לנו להרגיש כמו נמלים מול אורכם שלא נגמר. בנין קריזלר הוא בין גורדי השחקים היפים ומעוררי חשיבה יצירתית המרהיבים ביותר בכל ניו יורק ואורכו מגיע למעל שלוש מאות מטרים. הבניין עוצב בהשראת זרם הארט דקו על ידי האדריכל וויליאם ואן אלנ'ס בשנות השלושים של המאה הקודמת.

בניין האמפייר סטייט המפורסם, הוא בין גורדי השחקים הגבוהים ביותר בניו יורק ובעולם כולו, גובהו מגיע לשלוש מאות שמונים ואחת מטרים והוא בעל מאה ושתיים קומות. הוא מפורסם גם בזכות הסרט קינג קונג שנתלה על האנטנה שלו וניסה להימלט מהשוטרים אך ללא הועיל, שם כאמור הוא מצא את מותו. הבניין עוצב בהשראת ארט דקו בדומה לבניין קרייזלר והוא נבנה בשנות השלושים של המאה הקודמת, על ידי האדריכל ארתור לומיס הרמון.

אם אתם אוהבים סרטי עקשן ושוד, אסור לכם לפספס את הבנק הפדראלי עם כספת הזהב המפורסמת שלו, שהרבה שודדים ניסו לפרוץ אליה במגוון הסרטים של הוליווד. תוכלו לקבוע סיור מראש ללא תשלום, בו תוכלו ליהנות ממראה הכספת, המסכים הענקיים שמריצים את שערי המסחר בעולם וכמובן תלמדו קצת על משמעות המסחר ותפקידו של הבנק הפדראלי בכלכלה העולמית. קיימים עוד שלל אטרקציות, מבנים מסקרנים ואתרי תרבות שתוכלו ליהנות מהם במהלך החופשה בניו יורק. תזכרו תכנון מקדים וביצוע תחקיר מעמיק הופך את החופשה למושלמת.

עלינו פורטל New York