לימודי מנהל עסקים בניו יורק

אם תלכו ברחוב ותבחרו עשרה אנשים בצורה אקראית, סביר להניח שארבעה מתוכם יגידו לכם  שהם בוגרי מנהל עסקים. מדובר במסלול שנחשב לפופולארי ביותר בישראל. הרי החלום הגדול של כל אחד הוא להיות מנהל גדול ובעל שליטה. אז אם כל כך הרבה בוגרי מנהל עסקים נמצאים ביננו איך בכל זאת נשיג יתרון? הפתרון הוא אחד- לימודי מנהל עסקים בניו יורק.

למה דווקא לימודי מנהל עסקים בניו יורק?

סיבות ממש לא חסרות. קודם כל מדובר הרי בעיר המוכרת ביותר הנחשבת לבירת העסקים של כל בעולם. כל חברה שמחשיבה את עצמה דואגת לפתוח סניף בניו יורק, או לפחות להיות בקשרי עבודה עם חברה שכזאת. ככה שלחיות וללמוד לימודי מנהל עסקים בניו יורק זה אומר להיות מקורב ומקושר לטוב ביותר, מה שלא מזיק במיוחד בתחומי העסקי.  תוסיפו לזה את העניין שמדובר בעיר שמרכזי הבילוי בה פועלים מסביב לשעון ללא הפסקה, ותבינו מדוע סטודנטים מכל רחבי הגלובוס מציפים אותה בכל ימות השנה.

וקצת על הלימודים עצמם

לימודי מנהל עסקים בניו יורק אורכים כ- 4 שנים. ממש כמו בארץ. מדובר בלימודים גמישים למדי בהם כל סטודנט יכול לעצב את תוכנית הלימודים כרצונו. מבחינת תנאי קבלה הדבר תלוי במוסד הלימודי. הכניסה אל המוסדות היוקרתיים כמעט בלתי אפשרית, אך ישנם עוד מאות מוסדות שבהם תוכלו להתקבל גם עם 12 שנות לימוד. כל המוסדות נמצאים בקשרים אדוקים אל מול התעשייה המקומית כך שתוכלו לזכות בהכשרה מעשית כבר בזמן הלימודים.

שני יתרונות חשובים נוספים שהופכים לימודי מנהל עסקים בניו יורק לכדאיים הם שקודם כל הלימודים הם באנגלית, ולעומת שפות אחרות מדובר בקלי קלות.  בנוסף הקהילה היהודית בניו יורק היא ענקית, והיא מחבקת בחום את כל הסטודנטים בעיר. כך שמבחינת ארוחות שישי ושבת תהיו בטוחים שתהיו מסודרים.

דבר אחר אנחנו יכולים להבטיח. לאחר שתסיימו לימודי מנהל עסקים בניו יורק, אתם ישר תחפשו איפה ללמוד שם את התואר השני.

עלינו פורטל New York