הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק

נסיעה לניו יורק היא נסיעה מרגשת מאין כמוה, הטומנת בחובה ציפייה לשופינג איכותי, לטיולים משגעים, למסעדות הטובות ביותר בעולם ולמפגשים עם מיטב המותגים, היצרנים ואושיות הבידור והתרבות. עם זאת, אין ספק כי טיול בניו יורק הוא עניין יקר בהחלט, שנדרש להיערך אליו בצורה נכונה מבחינה פיננסית. אם אלה הטיסות הטרנסאטלנטיות היקרות, המלונות היקרים ורמת המחייה הניו יורקית שאיך לומר ? היא קצת יותר יקרה מזו הישראלית. הפעם נדבר על הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק, מאין ניתן לקבל הלוואות כאלה, וכיצד לקחת הלוואה מושכלת שתוכלו לעמוד בהחזריה.

למידע נוסף: הלוואה.

הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק – הכל הכל, אני יכול?

אם ברצונכם לקבל הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק הרי שעומדות בפניכם מספר אפשרויות:

  1. קבלת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק דרך הבנק. זוהי האפשרות הזולה ביותר מבחינת הריבית, אולם אפשרות זו מתאימה למי שחשבונם יציב, תזרימי המזומנים שלהם טובים והם יכולים להציע לבנק עירבונות בדמות חסכונות או פיקדונות עבור הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק.
  2. קבלת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק באמצעות חברות חוץ בנקאיות, דוגמת חברות האשראי או חברות ביטוח. חברות אלה מציעות הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק שהיא הלוואה מיידית, ללא ערבים או עירבונות, המתאימה מאוד למי שאינם יכולים או רוצים לקחת הלוואה דרך הבנק. בעת לקיחת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק דרך חברת האשראי לדוגמא, חשבון הבנק כלל אינו מקושר להלוואה זו, והתשלומים עבור הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק יורדים דרך כרטיס האשראי (המשמש בשוטף או כרטיס שהונפק במיוחד למטרה זו).
  3. ישנה גם האפשרות לקבל הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק דרך חברות פרטיות, אולם בעת חיפוש אחר הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק בחברות אלה יש להיזהר מאוד מחברות המוגדרות "השוק האפור". חברות אלה מציעות הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק בריבית דרקונית וגבוהה מאוד, בתנאים חד צדדיים הפועלים לטובת החברה המלווה ולא לטובת הלווה, שלא לדבר על האפשרות להסתבך בפלילים. כלומר – בעת חיפוש אחר הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק עדיף לקחת אותה דרך חברות מוכרות. אם בכל זאת אתם פונים לחברה פרטית, על מנת לקחת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק, חשוב לבדוק כי יש לה אישור למתן הלוואת של משרד התעשייה והמסחר.

האם הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק מוגבלת בסכום?

בעת לקיחת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק, חשוב להתאים אותה לא רק לצרכי הטיול כי אם גם לצורכי הלווים. אם תבחרו לקחת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק שהיא חוץ בנקאית, דרך חברות האשראי או חברות הביטוח, דעו כי הלוואות אלה מוגבלות בסכומן – לרוב עד לסכום של 50,000 ₪. בבנק תוכלו לקבל הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק בסכום גבוה יותר, אולם לרוב לא יהיה בה צורך.

נקודה חשובה יותר היא הצורך להתאים את החזרי הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק לכיסם של הלווים, זאת על מנת שנסיעה זו לא תסבך אתכם בבור פיננסי ללא מוצא. לשם כך, יש לפרוס הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק כך שסכום ההחזר החודשי לא יעלה על שליש מההכנסות ולהתאים את גובה הריבית להלוואה. כמובן, ככל שפריסת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק תהיה ארוכה יותר כך גם הריבית תהיה גבוהה יותר (ולהיפך), אולם לעיתים שווה לשלם עוד כמה מאות שקלים בסך הכל (עבור החזר ההלוואה כולה), מאשר לקחת הלוואה לקראת נסיעה לניו יורק לזמן קצר מדי ולהסתבך בהחזרים גבוהים.

עלינו פורטל New York