שימוש בכרטיס אשראי בניו יורק

הנוסעים לניו יורק יודעים כבר שנסיעתם לא תיגמר בטובלרון מהדיוטי פרי, ובינינו, לניו יורק נוסעים לא רק בשביל התרבות, הפארקים וגורדי השחקים – לניו יורק נוסעים כדי לעשות שופינג. לשם כך נדרש להכין מראש כרטיס אשראי בינלאומי, ושתי רגליים חזקות המוכנות להסתובב בין חנויות. אין ספק, כי כמו שיהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה, כך גם כרטיס אשראי בינלאומי הוא חברו הטוב של התייר בתפוח הגדול, למולו נפתחות אלפי אפשרויות לשופינג איכותי ומשתלם.

כרטיס אשראי בינלאומי ילווה אתכם בכל צעד ושעל בעיר הגדולה

היום כבר לא נוסעים לחו"ל עם כסף מזומן, המחאות נוסעים ושאר המצאות השייכות לאלף הקודם. כיום, כל הנוסעים לניו יורק לוקחים איתם מראש את כרטיס אשראי בינלאומי שלהם, על מנת להשתמש בו כאמצעי התשלום הנוח והבטוח ביותר. יתרונותיו של כרטיס אשראי בינלאומי הם גדולים מאוד – בעזרתו תוכלו לשלם בכל חנות ועל כל שירות שאתם נדרשים לו, כרטיס אשראי בינלאומי ישמש אתכם ככרטיס למשיכת כספים במכשירי ה ATM האמריקאים (הפועלים באופן זהה לכספומטים שלנו), ואפילו תוכלו לעשות בהם שימוש, על מנת להזמין כרטיסים למופעים בטלפון או באינטרנט.

כרטיס אשראי בינלאומי יוכל לשמש אתכם כבר לפני הטיסה לעיר הגדולה – באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו להזמין כרטיסי טיסה ומקומות לינה, לשריין לעצמכם כרטיסים למופעים בברודווי, ואפילו תוכלו לעשות איתו קניות באינטרנט, ואלה ישלחו אל בית המלון שלכם בעת שתשהו שם. אין כמו כרטיס אשראי בינלאומי על מנת לחסוך זמן, לפתוח אפשרויות ולהקנות הזדמנויות לבילוי נפלא.

נוסעים לניו יורק ? הכינו עצמכם לאאוטלטים !

יש אלפי סיבות להגיע אל התפוח הגדול – המוזיאונים, ההופעות והמסעדות המצוינות, אולם בין כל אלה מצויה גם הסיבה החשובה והכיפית מכולם – האאוטלטים. באאוטלטים של ניו יורק תמצאו את מבחר המותגים, היצרנים והרשתות הגדולות לביגוד, הנעלה, ספרים, עיצוב, כלי בית וכל מוצר שתוכלו להעלות על דעתכם – וכולם בהנחות ענקיות ללא מתחרים. בחנויות האאוטלטים תוכלו למצוא את קלווין קליין, ראלף לורן, אן קליין, לאפייט 148, הוגו בוס, דולצ'ה וגבאנה, אן טיילור, בננה רפאבליק, גאפ, נייק ועוד רבים מאוד.

חלק מהאאוטלטים ממוקמים בעיר עצמה וחלק מחוצה לה (האאוטלט המוכר ביותר הממוקם מחוץ לעיר הוא וודברי, אליו יוצאות הסעות אינספור מדי יום), כך שאם אתם מעוניינים לבקר בהם (ובינינו, מי לא?), כדאי מאוד שתפנו לעצמכם יום שלם של שיטוטים ושופינג איכותי. בכל אחת מהחנויות המדוברות יוכל לשמש אתכם כמובן כרטיס אשראי בינלאומי – בזכות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו להגשים את כל החלומות, לעשות קניות בזול במיטב החנויות, לשלם בקלות ובמהירות, ולזכות לכל ההגנה והביטחון הכרוכים בשימוש של כרטיס אשראי בינלאומי מחוץ לגבולות הארץ .

כרטיס אשראי בינלאומי – יתרונות נוספים לשימוש בו בעיר ניו יורק

בנוסף על כל הדברים שנאמרו לעיל, הרי שלקיחת כרטיס אשראי בינלאומי לטיול שלכם בניו יורק מבטיחה עוד כמה יתרונות משמעותיים :

  1. בזכות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו לשלם עכשיו אולם מועד החיוב יהיה מאוחר יותר (מועד התשלום הרגיל), זאת בניגוד לתשלום בכל אמצעי אחר או אז החיוב הוא מיידי.
  2. בזכות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. חברות האשראי המציעות כרטיס אשראי בינלאומי, מציעות לעשות דרכו ביטוח נסיעות הכולל ביטוח רפואי וביטוח לציוד שאתם לוקחים עמכם.
  3. בזכות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו להיכנס אל טרקליני VIP וליהנות מיחס מועדף בכל מקום אליו תגיעו.
  4. בזכות כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו לצבור יותר נקודות על עסקאות שתבצעו בניו יורק.
  5. כרטיס אשראי בינלאומי מעניק גם יחס המרה מועדף במעבר בין דולרים לשקלים.

עלינו פורטל New York