עבודה בארה"ב

מבין כל הצעות העבודה בחו"ל לחברה צעירים, העבודה בארה"ב היא המבוקשת ביותר.

כל מדינה מבין 50 המדינות של האומה מביאה עימה אופי אחר, ניחוח שונה, מנטליות מגוונת, נופים ייחודיים, אבל לכל האנשים לא משנה אם התושבים בניו יורק, שיקגו, נברסקה או כל חור אחר בארה"ב לכולם חרוט עמוק מאוד באופי אותו מרכיב שהוא הסוד להצלחה המסחררת של העבודה בארה"ב- תרבות הצריכה של האמריקאים.

עבודה בארה"ב – לקנות, לקנות ולקנות

האמריקאים נולדים עם הבנה מאד בסיסית שברמה העקרונית היא טיפשית וחסרת כל ביסוס שככל שיש לך יותר ככה אתה יותר חשוב, מאושר, אהוב, מוכר ואהוד. "הבנה" זו מגובה במערכת שטיפת מוח מורכבת שנמצאת בכל פינה בארה"ב – עולם הפרסום.

על אותה הנחת יסוד שטחית אנחנו מבססים את כל שיטת המכירות שלנו. ולכן הדרך להצלחה בעבודה בארה"ב מתחילה בראש ובראשונה מההפנמה של כל סוכן מכירות באשר הוא שרגלו דורכת בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, שמדובר בחומר אנושי שאין כמותו עדיין בשום מקום אחר על הגלובוס, תרבות צריכה שרואים רק אצל האמריקאים הנחמדים, המרובעים, המצליחים, הנהנתנים אבל יחד עם הזאת המזויפים, הראוותנים והשיטחיים. קחו את התכונות הללו תוסיפו קצת פלפל ומלח, תכניסו לבלנדר אחד ענק ומה שיוצא זאת אמריקאית בלונדינית שמנמנה וסמוקה, עם פוטר ענק של חולצת הפוטבול האהובה על בעלה ושלושת בניה, שאין לה מה לעשות יותר מידיי במשך היום אז היא מבלה אותו בקניון עם שכנתה השמנמנה השניה בעלילה וברוב המקרים שתיהן כל פעם מחדש עוברות במשך השנים את אותן השיחות עם חברות שלהן על כמה הילד שלהם מוכשר וכמה כסף יש להן בבנק ומנגד עם הבעלים שלהן על כמה שהן מצטערות שכל היום הן רק מבזבזות כסף על שטויות והן יודעות כמה המצב הכלכלי קשה.

עבודה בארה"ב – איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

אז הנה: בתוך כל הטרגדיה הרדודה הזאת התוצר הינו עגלה קטנה באמצע הקניון עם מוצרי קוסמטיקה, או אם תרצו מחליקי שיער או איפור, תכשיטים, צעצועים, כריות או כל שטות אחרת שמסביבה עומדים שניים, שלושה מוכרים ישראלים שאם הם הפנימו שהפרנסה שלהם כרגע היא תחת הכותרת "עבודה בארה"ב" בדגש על ארצות הברית ברזולוציה מפוקסת יותר, הם יכולים לעשות סכומי עתק שגם מנכ"לים בכירים בארץ לא היו מובכים להכניס כל חודש לבנק, ולמה אתם שואלים? כי זה לא משנה אם יש לאמריקאים כסף או אם אין להם הם תמיד אבל תמיד קונים, השאלה היא אם אתה מספיק מיומן, מקצועי

וכריזמטי לגרום להם לקנות אצלך ולא בחנות שלידך.

עבודה בארה"ב – הוצאות ללא תיקרה

אחד הסימפטומים ה"מרגשים" ביותר בתופעה הזו שנקראת "עבודה בארה"ב" היא ההבנה שלא משנה אם הבחורה שאותה עצרת על יד העגלה קנתה ממך לפני חודשים, ולא משנה אם קנו לה את המוצר בקריסמס שעבר, זה לא מעניין אם היא בכלל לא תשמש בו, ותפנימו את זה טוב טוב זה גם לא ממש משנה כמה הוא עולה ואם הוא בתקציב או לא בתקציב שלה אם הלהבתם אותה היא ק-ו-נ-ה!!! היא פשוט מוציאה את הארנק- במקרה הגרוע קונה אחד לה ועוד אחד לחמותה ובמקרה הממוצע היא קונה לה לחמותה ועוד שניים שלוש ערכות לימים שיגמר וחברים יקרים, במקרה הטוב הוצאת לקוחה עם שקיות בשווי 1,500דולר מעגלה קטנה ליד המזללות באמצע הקניון.

וזה בדיוק מה שמייחד את העבודה בארה"ב מאשר כל מקום אחר בעולם.

תבינו מי שיודע למכור יודע למכור לכל אחד ובכל מקום אבל אם ברצונכם למקסם את

המספרים שביכולתכם לעשות, למנף את המשכורות שלכם, להגדיל את הרווחים,

עבודה בארה"ב זה המקום האולטימטיבי לכך.

מידע נוסף תוכלו למצוא מפה לשם ובחזרה

עבודה בארה"ב- שלא תחשבו שזה פיקניק

חשוב לציין שהעבודה בארה"ב הינה עבודה מאד קשה ומתישה. כמו בכל עבודה אחרת, הכסף מן הסתם לא גדל על העצים, יש חוקים במשחק הזה שתהיו חייבים ללמוד כמו למשל: איך לזהות קונים עם יותר כסף, מה המותגים שאיזה עשירה תלבש ומה לא, איך לזהות גבר שיש לו כסף ורוצה לפנק את עצמו ואיך לזהות גבר שיש לו כסף ואין לו את מי לפנק, באילו מלונות בלוס אנג'לס ניתן לעבוד ולהרוויח משכורת יפה…

יחד עם כל הכסף והכיף הזה ישנם הרבה רגעי משבר במהלך העבודה בארה"ב ובעבודת מכירות בכלל. העבודה בארה"ב בעגלות בקניונים מאוד אינטנסיביות ומרבית שעות העבודה אתם על הרגליים.

בנוסף זכרו שבגלל העמלות הגבוהות מאוד בעבודה בארה"ב אין לכם שכר בסיס. קחו זאת בחשבון, הרבה מאד פעמים תצטרכו לבלוע רוק ולנשוך את השפתיים מול לקוח מעצבן שלא קונה ולא הולך מפה, הרבה פעמים תתאכזבו מעצמכם ותפילו מכירה, אבל פה תימדד ההצלחה שלכם, בהתמדה, ביציבות ובאמביציה. כל מוכר טוב או כל בנאדם שנחשב מוצלח בתחומו יאמר לכם את אותו הדבר: הצלחה נמדדת לפי מספר הכישלונות באמתחתך ולא לפי מספר ההצלחות.

צריך להצליח פעם אחת אבל הסוד או לא לוותר מול הכישלונות ולגשת למכירה הבאה עם כל האנרגיה ובידיעה ברורה שזו מכירה מוצלחת עוד לפני שהתחלתם אותה בכלל.

תתמודדו עם האתגרים ורק אז יתחילו לזרום המספרים!

עלינו פורטל New York