ניו יורק חברות תעופה

אין ספק שכיום האפשרויות לטוס לניו יורק הם שונות ומגוונות, כאשר הבחירה בחברת התעופה שתטיס אתכם לניו יורק יכולה להיות בחירה של מחיר, איכות הטיסה, זמן הטיסה ופרמטרים נוספים שמהווים את השיקול שלכם להגיע עם אותה חברה לתפוח הגדול.

רוצה לקרוא עוד על חברות התעופה שיטיסו אותך לניו יורק ? הגעת למקום הנכון!

טיסות ישירות לניו יורק מישראל

כיום ישנם מספר חברות תעופה בודדות המבצעות טיסות ישירות ל NYC, חברות התעופה שפועלות נכון להיות, הם:

* חברת התעופה הישראלית אל על שמבצעת טיסות לניו יורק ונחיתות גם בנמל התעופה קנדי וגם בנמל התעופה ניו ג'רזי.
* חברת התעופה האמריקאית קונטיננטל המבצעת טיסות לניו ג'רזי בלבד.
* חברת דלתא המבצעת טיסות לנמל התעופה קנדי אף על פי שהינה חברת התעופה הרשמית של אטלנטה.

שלושת חברות התעופה הינם חברות מצוינות אשר ניתן להגיע איתם ישירות לניו יורק, אף על פי שאת הנתח הגדול ביותר של נוסעים מישראל לוקחות כיום אל על וקונטיננטל.

טיסות המשך לניו יורק מישראל

כיום ישנם לא מעט חברות תעופה שמבצעות טיסות שאינם ישירות מישראל לניו יורק, החל מחברת KLM ההולנדית, חברת אייר פראנס הצרפתית, חברת לופטנזה הגרמנית שמבצעת טיסות דרך פרנקפורט ועוד לא מעט חברות תעופה פופולאריות שאתם רגילים לשמוע עליהם במהלך היום יום, מרבית טיסות ההמשך לניו יורק מתבצעות דרך אירופה, אף על פי שאפשרי למצוא חברות תעופה שמבצעות טיסות ליעד במקרים מסוימים וקיצוניים דרך יעדים אחרים ולא דווקא דרך אירופה, אך נדיר מאוד למצוא זאת נכון להיום.

באיזו טיסה לבחור בניו יורק?

לבטח אתם שואלים את עצמכם באיזו טיסה לבחור לארצות הברית ולכן, בשביל לענות לכם על השאלה הזו אתם צריכים לשאול את עצמכם מספר שאלות שאולי יעזרו לכם לקבל את התשובה הטובה ביותר עבורכם, כי הרי רק אתם יודעים מה באמת מתאים לכם!

לפעמים העלויות של הטיסה הם המשפיעים על הבחירה בחברת התעופה, לפעמים זהו זמן הטיסה שבטח הרבה יותר רלוונטי לכם במידה והחלטתם על טיסה ישירה, לפעמים זהו זמן ההמתנה הארוך בין טיסה לטיסה שיכול במרבית המקרים לשלול את האפשרות של בחירה בחברת תעופה ועוד פרמטרים נוספים שאותם אתם צריכים לדעת, אז מה יותר עדיף אתם שואלים..? אז אתם תחליטו, ושתהיה טיסה מהנה, שקטה ובטוחה לניו יורק!

עלינו פורטל New York