קניות בניו יורק

בדרך לחופשה בניו יורק? רוצים להתפנק ולהתחדש במלתחה חדשה? אז קדימה!

באתר ניו יורק ברשת תוכלו למצוא את כל פרטים שאתם צריכים כדי לצאת למסע שופינג מדהים ולחזור עם מלתחות חדשות ומתנות מצוינות! רק חשוב לשמור מקום במזוודה ולהכין את הרגליים.

אם לא ידעתם עד עכשיו אז תקשיבו, ניו יורק היא אחת מבירות השופינג בעולם ואם זה נושא שמעניין אתכם אז כדי לדעת מאיפה להתחיל. ישנם מגוון רחב של חנויות ומרכזי קניות מהזול למאוד יקר, הנה כמה הכוונות:

השדרה החמישית- לאורך השדרה לאחר רחוב 34 ומעלה, נמצאות חנויות מעצבים ידועים וחנויות כלבו יוקרתיות. בהחלט כיף לעשות סיבוב ולעשות שופינג אבל כנראה רק עם העיניים כי כל פריט פה שובר חשבון חיסכון בבנק אז בזהירות!

מערבה לשדרה השביעית באזור רחובות 36 ו 37, יש אפשרות למצוא את פריטים של אותם מעצבים אך המחירים קצת יותר סבירים.

שוק הפשפשים של הלס קיצן (מטבח הגיהינום)- מטבח הגיהינום הוא שם של אזור בניו יורק ובו מתקיים שוק פשפשים מסודר בימי שבת וראשון מתשע בבוקר עד שש בערב. השוק נמצא ברחוב 39 בין שדרות 9 ו 10.

ישנם עוד כמה שוקי פשפשים שנפתחים במקומות רבים בעיר במהלך סופי השבוע, כמו השוק הגדול ברחוב 25 בין ברודווי לשדרה השביעית. רוב מתחמי השוק קטנים אך שווה לבדוק.

טיימס סקור- בכיכר ישנם מבחר חנויות קונספט כמו חנות של M&M וחנות ספורט של ESPN. בהחלט חוויה, במיוחד עם ילדים.

חנויות כולבו- חנויות כולבו מכילות חוויית קנייה ומוצרים לכל המשפחה. הנזק בכיס תלוי בחנות: בלומינדיילס, מייסיס, ברניס, סנטורי 21, בורגוף גודמן, סאקס פיפט אווינו.

יד שניה- ישנם חנויות יד שנייה רבות בעיקר באזור הווילג', הבגדים נבחרים בקפידה ואפשר למצוא פריטים ממש מעניינים אך לצערי המחירים לא בהכרח זולים יותר מפריטים חדשים.

בניו יורק אפשר למצוא חנות לכמעט כל דבר שרק תבקשו, הכל תלוי כמה אתם מוכנים לבזבז. מאוד מומלץ להגדיר תקציב ביזבוזים מראש ואם הוא לא גדול אז כדי לשקול לנסוע נסיעה של חצי שעה בערך מחוץ למרכז העיר לקניון האאוטלט הגדול בוודברי.

אם אתם רוצים עוד מידע כדי לתכנן את הטיול המושלם ביותר רק תמשיכו לגלוש באתר ונשמח לעזור בכל הפרטים.

עלינו פורטל New York