לינה בניו יורק

החלטתם לצאת לטיול בניו יורק? אתם לא לבד, עשרות אלפי ישראלים נוהרים לעיר היפה בעולם- יחד אתכם, בואו ליהנות ממגוון עצות, טיפים, המלצות ומדריכים לתכנון חופשה מושלמת בעיר ניו יורק.

העיר ניו יורק מציעה לתיירים מישראל ומכל העולם את כל האטרקציות האפשריות, החל ממרכזי תרבות ועד לחיי לילה סוערים, אבל שמגיעים לעיר צריך למצוא מקום מתאים לשים את הראש, אז מהם האפשרויות העומדות לרשותכם? הנה כמה המלצות על לינק בניו יורק.

בניו יורק יש מאות בתי מלון, חלקם מפוארים וחלקם פשוטים יותר אבל בניגוד מדינות אחרות בארצות הברית כל המלונות בניו יורק שומרים על סטנדרד ממוצע. המחירים? נעים בין 150 דולר לילה במלון ממוצע ועד ל 400 דולר לילה במלונות מפוארים יותר.

מומלץ לערוך סקר מחירים מהארץ ולבדוק את האפשרות להזמין לינה בניו יורק מכאן, התרשמו מהמלונות דרך אתרי האינטרנט, ערכו סקר שוק דרך סוכני הנסיעות ובדקו את העלויות להזמנה ישירה, בלי תיווך, לא תמיד זה חוסך המון אבל גם כמה עשרות דולרים זה כסף.

אפשרות נוסף ללינה בניו יורק היא להשכיר דירות, יש המון דירות המוצעות לשכירות לתקופות קצרות או ארוכות ומיועדות לצעירים או משפחות, בדרך כלל מדובר על דירות המאובזרות בכל הציוד הנדרש, חדרי שינה, מטבח ומוצרי חשמל והם בעצם מאפשרים לכם להרגיש חלק מהעיר ולא רק תיירים.

גם שמדובר על דירות כדאי לערוך סקר מחירים, לבדוק שאתם מקבלים דירה באזור ידידותי בעיר שנגיש לתחבורה ציבורית, אל תזמינו דירות מבלי להתרשם מהם דרך האינטרנט ונסו לקבל המלצות מגולשים שביקרו בעבר בדירות בעיר ניו יורק.

אם אתם רוצים לשמוע עוד המלצות לבתי מלון בעיר אתם יכולים לעיין במדריך הבא.

אם אתם רוצים לקרוא עוד המלצות על מנהטן ניו יורק, ליהנות מטיפים והמלצות גולשים, אתם מוזמנים להמשיך ולסייר באתר ולתכנן לכם חופשה מהנה בקלות.

עלינו פורטל New York

סגור לתגובות

המאמר סגור לתגובות ! לא ניתן להשאיר תגובה.