עבודה בניו יורק

גם אתם שמעתם את סיפור ההצלחה של ישראלים בחו"ל? מי לא שמע, אז נכון שלא הכל נכון אבל הרוב כן! במדינות מסוימות בארצות הברית ובעיקר בניו יורק אפשר למצוא עובדות אטרקטיביות שיכולות להכניס לכם סכומים גבוהים בטווח הקצר והארוך.

במדריך ניו יורק ברשת תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לדעת על טיסות, עבודה בניו יורק, אטרקציות בניו יורק, טיולים וגם ישראלים בניו יורק, כל מה שאתם צריכים במקום אחד!

אז בואו נתחיל בסיבות, למה כדאי לעבוד דווקא עבודה בארה"ב?
זה גדול-
אומנם ארצות הברית של אמריקה היא אומה גדולה ורבים עושים כסף כמעט בכל מקום אבל דווקא ניו יוק היא המקום הטוב ביותר להתחיל בו, העיר היא המרכז הכלכלי של העולם, בורסות קמות ונופלות בעקבות מה שקורה בניו יורק.
תיירים- רוב העבודות של הישראלים בניו יורק הם בתחום המכירות, כידוע לכם לעיר מגיעים בכל שנה עשרים מיליון תיירים מכל העולם, תיירים שמגיעים לעיר לא באים בשביל לחסוך… הם שמחים לבזבז, ואם אתם מוכרים להם מוצרים, אתם תקבלו נתח גדול מתקציב הבזבוזים שלהם.
ישראלים- גם אם אתם בוחרים עבודות מכירה או בעבודות אחרות, בניו יורק יש למעלה מחצי מיליון יהודים וישראלים, בקהילה כה גדולה אפשר לרקום המון קשרים ולהעניק שירותים כאלה ואחרים בקלות.
הכל כחול לבן- הניו יוק יש למעלה מ 600 בתי ספר יהודיים, עשרות בתי כנסת, מסעדות כשרות, קהילה גדולה של ישראלים ובקיצור על מה שצריך להרגיש בבית אבל קצת רחוק.

אז במה לעבוד ולמי זה מתאים?
אתם חרוצים?
עבודה בניו יורק לא מתאימה לכם אחד ואחת מכם, אתם צריכים להיות חרוצים, להניח את הגעגועים בצד ולעבוד קשה, אחרת לא תוכלו להרוויח הרבה אם בכלל.
מכירות- העבודה הכי מתגמלת היא במכירות בקניונים, הישראלים ידועים כחצופים {במובן הטוב של המילה} ולכן יש להם ביקוש רב במכירות של מוצרי טיפוח, ים המלח ועוד בעיר ניו יורק, במיוחד בתקופת החגים בהם אפשר לעשות עשרות אלפי דולרים.
עבודות נוספות- אופר היא העבודה הכי מבוקשת ולא קשה למצוא משפחות יהודיות שישמחו להעסיק ישראלים וישראליות מהארץ הקודש, עבודה נוספת ומוצלחת היא בהובלות, כידוע הענף כמעט נשלט ע"י ישראלים בניו יורק, אתם יכולים למכור גם ציורי שמן מדלת לדלת אבל בסופו של דבר, העבודה הכי משתלמת כלכלית היא עבודת מכירות בקניונים.

ולא לשכוח- נסו ליהנות, הקהילה הישראלית והיהודית בניו יורק וארצות הברית בכלל, היא גדולה, אתם יכולים ליהנות, לבלות, לטייל ברחבי ארצות הברית וגם לעבוד, נצלו את ההזדמנות, שיהיה לכם בהצלחה!

בואו לקרוא מידע נוסף על עבודות בניו יורק, המלצות על אטרקציות, טיסות ובילויים בעיר ותוכלו לתכנן את הטיול שלכם בקליק.

למידע נוסף על עבודה בחו"ל:
עבודה בארצות הברית
עבודה בניו יורק

עלינו פורטל New York