ישראלים בניו יורק

אתם לקראת חופשה בארצות הברית? מעוניינים לצאת לטיול או לימודים? מחפשים עבודה מעניינת בבירת הכלכלה העולמית? ניו יורק מתאימה לכם!

פורטל ניו יורק ברשת מציע לכם את כל המידע, ההמלצות והדברים החמים ביותר על העיר המפורסמת בעולם, רוצים לדעת גם על ישראלים בניו יורק? על הקהילה היהודית בעיר? את הכל תוכלו למצוא כאן.

ההתרגשות גדולה שיוצאים את הארץ לטיול או עבודה בחו"ל אבל לא יעזור כלום, הגעגועים לארץ תמיד תופסים אותנו לכן אנחנו רוצים להרגיש קצת ניוח ישראלי, ואיך אפשר לעשות זאת בניו יורק? בלי שום בעיה! בעיר מתגוררים אלפי ישראלים ויהודים.

אז מה אנחנו יכולים למצוא בניו יורק בשביל להרגיש בבית?
מסעדות- בניו יורק תוכלו למצוא כמעט כל מאכל שאתם מכירים בארץ, ישראלים רבים פתחו מסעדות ובתי קפה המציעים מאכלים ישראלים מובהקים.
כשרות- בעיר אפשר למצוא המון מסעדות כשרות שהמומלצות מביניהם הן: galil, la kasba, pita factory.
בית ספר יהודים- בניו יורק יש יותר בתי ספר יהודים מאשר כל מקום אחר בעולם, מעל ל שש מאות בתי ספר שונים עם למעלה ממאה וארבעים אלף תלמידים.
בתי כנסת בניו יורק- בעיר יש המון בתי כנסת שהמוכרים ביותר הם אוהל שלום הנמצא בשדרה ה-12 פינת רח' 45, וגם בית הכנסת תפארת ישראל השוכן ברח' 76 בין שדירת קלומבוס לבין שדירת אמסטרדם, עוד בתי כנסת: בית הכנסת הרפורמי של מנהטן, בית כנסת עזרת ישראל.
יהודים וישראלים המספרים- בעיר ניו יורק רבתי יש למעלה משש מאות אלף יהודים וישראלים החיים במדינה {ניו יורק}, מהמספר אשפר להבין שניתן למצוא בניו יורק את כל מה שאתם צריכים, בתי כנסת, בתי ספר, מסעדות, מרכזי בילוי והכל ישראלי.

אתרים מומלצים על קהילות ישראליות בניו יורק:
פורום YNET מציע לכם לשמור על קשר עם ישראלים בני יורק לשאול-
ולקבל תשובות על כל נושא, לפרטים נוספים לחצו כאן.
באתר nycity תוכלו למצוא מגוון גדול של טיפים והמלצות על
ניו יורק וישראלים במדינת ניו יורק לפרטים על האתר לחצו כאן.

מחפשים עוד מידע על ניו יורק? בקרו במדריכי האתר ותוכלו לקבל את ההמלצות החמות ביותר והמעודכנות ביותר על טיולים בניו יורק- שתהיה חופשה מהנה!

עלינו פורטל New York