השכרת רכב בניו יורק

החלטתם לבלות את חופשתכם בניו יורק ארצות הברית? אתם הולכים ליהנות!

ברוכים הבאים לפורטל ניו יורק ברשת, כל המידע על טיולים בניו יורק, טיסות לניו יורק, המלצות על אטרקציות, בתי מלון, השכרת רכב בניו יורק ועוד, אתם מוזמנים לעיין באתר ולמצוא את כל ההמלצות ליצירת חופשה מהנה.

איך משכירים רכב בניו יורק והאם צריך בכלל רכב?

לגבי השאלה האם אתם צריכים לשכור רכב אז תלוי למה השימוש, אם אתם מעוניינים לטייל בעיר כדאי מאוד להשתמש ברכבת התחתית, היא זמינה בכל שעות היממה, מגיעה לכל מקום וגם זולה.

בנוסף לרכבת התחתית, בניו יורק יש למעלה מעשר אלף מוניות! להסתובב בעיר עם רכב פרטי זאת משימה כמעט בלתי אפשרית ומאוד יקרה, קשה לנוע בפקקים, קשה למצוא חניה ובכלל, יותר נוח להשתמש בתחבורה הציבורית המפותחת בעיר.

השכרת רכב בניו יורק – ממשיכים הלאה:

אתם לא מבלים את רוב חופשתכם במנהטן, אם אתם ממשיכים מניו יורק לעיר אחרת, אז מומלץ לשכור רכב, ניתן להזמין רכבים כבר מהארץ , אתם יכולים להתקשר לחברות הבינלאומיות כמו budget, hertz ועוד ולשריין לעם רכב שימתין לכם במועד הרצוי.

אפשר למצוא השכרת רכב גם בניו יורק עצמה, אתם יכולים לעשות זאת בטרמינל ברגע הנחיתה, שם תוכלו למצוא את הדוכנים של מיטב החברות, לא תהיה לכם בעיה למצוא רכב כלל, ואפשר לשכור רכב גם בהמשך הטיול דרך בית המלון או דרך הזמנה באינטרנט.

ההמלצה שלנו? שכרו רכב מהארץ, זה יותר נוח, זמין ולפעמים גם יותר זול. השכרת רכב בישראל כדאית יותר!

רוצים לקרוא עוד המלצות על ניו יורק? גלשו באתר ותוכלו לתכנן לכם חופשה מהסרטים- טיול מוצלח!

עלינו פורטל New York